Septyni ženklai

Stojimas ir patekimas į septynis ženklus prasideda nuo dviejų pusių revoliucinės dusk armijos (dusk) arba aušros lordų (dawn). Į juos turite įstoti tam tikram laiko tarpui.

Į kita pusę pereiti negalima dvi savaites, kol septyni ženklai prasideda iš naujo.

Pabaigus pirmąjį klasės pasikeitimą:
Aušros lordai:

Pilis valdantys klanai ir jų sąjungininkai gali stoti į šią pusę. Kiti žmonės, kurie nori čia įstoti turi vienam iš kaimo kunigų sumokėti 50 k adenų. Kiekvienos pilies lordas gali priimti iki 300 žmonių į šias pajėgas, parduodamas jiems tam tikrus certifikatus. Certifikatai neišnyks niekada, bet juos naudoti galima tik vieną kartą.

Varžymosi periodas
Žaidėjai, įstoję į kurią nors pusę, dalyvauja varžymosi periode nuo pirmadienio šeštos valandos vakaro iki kitos savaitės pirmadienio šeštos valandos vakaro (GMT laiku). Kiekviena pusė gali medžioti Lilim, Nephilim, Lilith ir Gigant, septynių ženklų monstrus, katakombose ir nekropolyje, tam kad surinktų seal stones. Jos gali varžytis dviejose rungtyse: rinkti palieptus daiktus arba dalyvauti tamsos festivalyje.

Seal stones rinkimas (mėlyni, žali ir raudoni)
Kiekviena pusė gali žudyti monstrus ir juos rinkti. Gauti daiktai yra patikimi kiekvienos pusės kunigams ir galiausiai rezultatas yra skaičiuojamas atsižvelgiant į abejose pusėse dalyvavusių žaidėjų skaičių. Taškus lemia ir akmenų spalvos (mėlynas 1, žalias 5, raudonas 10). Akmenys gali būti mainomi tarp žaidėjų ir nebūtinai turi būti atiduoti kunigams, jie nepranyksta, todėl gali būti panaudoti kitą kartą.

Žaidėjai medžioja monstrus dėl seal stones.

Tamsos festivalis:
Apžvalga:

Vienas party čia varžosi dėl visos pusės pergalės. Kiekvieną kartą laimėjęs party pridės kažkiek taškų savo pusei. Žaidėjai būna padalinti pagal savo levelius. Čia gali dalyvauti bet koks party.

5-9 žmonių party ruošiasi varžytis.

Kaip dalyvauti
Žaidėjai gali dalyvauti tik rungtynių pariode. Party norintis dalyvauti, turi atiduoti savo seal stones gidui ir keliauti oracle. Šventikai, esantys miestuose, jus teleportuos nemokamai. Įėjimo kaina priklauso nuo party dalyvių levelio ir turi būti sumokėtas party lyderio. Party turi sudaryti mažiausiai penki žmonės, jie turi būti tos pačios pusės ir dalyvaujant turi pasirinkti festivalio grade, kuriame jie nori dalyvauti. Žaidėjai turintys didesnius levelius negu jū norimas grade, dalyvauti negali.

Tamsos festivalis
Oracle, kur vyksta tamss festivalis, daiktai nėra prarandami net po mirties. Xp sumažėja ketvirčiu, kaip mirties bauda. Prieš prasidedant naujam festivaliui, jusų party yra nuteleportuojamas į artimiausią miestelį. Oracle centre MP regeneruojasi greičiau negu įprasta. Po festival jūs nemokamai galite grįžti į ten kur buvote prieš čia patekdamas. Archeriai kampuosia gali atakuoti healer tipo žaidėjus.

Iššukių tipai
Tamsos festivalis yra suskirstytas į 5 lygius:
Mažiau negu 32 900 540 270
Mažiau negu 43 1500 900 450
Mažiau negu 54 3000 1800 900
Mažiau negu 65 4500 2700 1350
Nėra limito 6000 3600 1800

Procesas
Teleportuotis į mūšio lauką įmanoma tik likus dviem minutėms iki pradžios. Tada party gauna užduotį ir akimirksniu yra teleportuojama į kovos lauką, kur už dviejų minučių yra pradedamas mūšis. Abu parties aštuonioliką minučių gali medžioti monstrous tam, kad gautu blood of the sacrificed. Apdovanojimas už blood of the sacrificed yra įteikiamas party lyderiui.

Norintys pasiduoti gali tai padaryti per moterį šamanę, stovinčią viduryje. Jei party mano, jog jiems čia per lengva, jie gali jos paprašyti stipresnių monstrų. Kuo stipresni monstrai, tuo daugiau blood of the sacrificed gaunama. Atsiminkite, jog naudodami gyvūnus, mažinate šansą, kad gausite blood of the sacrificed.

Rezultato registracija
Po savo eilės pabaigos, party leadas privalo registruoti savo rezultatą per keturiasdešimt minučių. To nepadarius, rezultatas bus prarastas. Jei jūsų party jau turi geresnį rezultatą nei šis – rezultatas yra nekeičiamas.

Prizai
Po festivalio pabaigos, kiekvieno grade atstovai, gali pasiimti savo prizą – senovinę adeną, kaip kopensaciją už sugaištą laiką. Jį reikia atsiimti iš gido. Jeigu jūs padarėte geriausią rezultatą, bet jūsų pusė pralaimėjo, prizo negausite. Prizus reikia atsiimti iki kito festivalio pabaigos.

Visi seal stones ir visos festival of darkness pergalės yra sumuojamos. Pusė turinti daugiau taškų laimi. Laimėjusiosios komandos rezultatas pranyks, o pralaimėjusiųjų rezultatas išliks iki kitos jų pergalės.

Grade (reikalingas levelis) taškai
~ 32 70
~ 43 70
~ 54 80
~ 65 80
neribotas 100

Senovinės adenos vietovė
Po varžymosi periodo, žyniai už surinktus seal stones dalina adenas ir duoda jas tik laimėjusiai pusei. Pralaimėjusi pusė lieka laukti kito karto. Jei prizo neatsiėmėte iki kito karto ir jūsų komanda pralaimėjo rungtynes – jis prarastas, o jei laimėjote, tuomet galite pasimti visą užsilikusią adeną.

Daiktų pirkimas
Iš dusk arba dawn žiniuonių už ancient adena galima nusipirkti ginklų, kurių nerasite paprastose parduotuvėse.

Seal viršūnės pasikeitimas
Viršus yra pakeičiamas atsižvelgiant į laimėjusiąją pusę ir į pririnktų seal procentą

Jeigu komanda gavo pirmą pergalę iš eilės ir nori pasiimti seal valdžią, 35% arba daugiau tos pusės atstovų turi sutikti.

Jeigu seal yra valdomas jau antrą kartą iš eilės tos pačios komandos, 10% arba daugiau tos komandos atstovų turi sutikti, kad jis liktų toks pat. Jeigu komanda nori pasikeisti seal, 35% arba daugiau tos komandos atstovų turi tam pritarti.

Aplinkos pasikeitimas
Jeigu laimi dawn, atsiranda soliarinis saulės atspindys ir dangus tampa žalias, jei laimi dusk, mėnulyje atsiranda akis ir dangus tampa žaliu.